День учителя
В такий день щоразу в пам’яті спливають наші вчителі, їх настанови, добрі поради та щирі усмішки. Ці спогади навіюють почуття ностальгії за минулим і в одночас гордості, шани та вдячності тим, хто вклав в нас свої знання, навчав бути  чесними і порядними, працьовитими  і гідними людьми своєї Батьківщини.
03 жовтня відбулися заходи присвячені Дню вчителя, які підготувала наша школа. Учні вітали своїх учителів з професійним святом у віршах, веселих гуморесках та висловлюваннях. Всі привітання були дуже яскравими, насичені побажаннями. Святкова концертна програма учнів 9 – А класу продовжила вітання учителів. Учасники концерту подарували учителям заряд позитивної енергії, вітаючи їх піснями, танцями та сціннівками.  Яскраво прикрашений хол школи повітряними кульками та вітальними листівками підіймав настрій не тільки учителям, а й учням. Свято було незабутнім, яскравим, різнобарвним, веселим і в одночас  величним, сповненим вдячності великій праці педагога.  Незабули і про вчителів, які перебувають  на заслуженому відпочинку. Діти запросили їх на свято і також привітали їх листівками та квітами.
 НВК №1 щиро вітає своїх колег з професійним святом і бажає всім міцного здоров’я, щастя, успіхів у роботі і творчої наснаги.

27.10.2014 | Aдмін