Офіційний сайт
НВК №1 м.Немирова
Школа Школа Кабінет директора Кабінет директора
Новини
Читаємо Кобзаря разом
            З метою вшанування пам’яті  геніального поета, талановитого письменника та великого сина українського народу,  віце-президент  шкільного парламенту «Немирівської Загальноосвітньої школи №1 І –ІІІ ступенів ім. М.Д.Леонтовича – гімназії» Гончарук Каріна разом зі спонсорами та співорганізаторами, а саме: Немирівською районною організацією "Об'єднання САМОПОМІЧ" та директором "МАЛІНА МАРКЕТ"  Літовчук Лілією Анатоліївною організували та провели 10 березня  в Районній  бібліотеці конкурс на кращого читця Шевченківської поезії під назвою «Читаємо Кобзаря разом. Працівники Немирівської центральної районної бібліотеки радо допомогли з облаштуванням читального залу, організували книжкову виставку під назвою «Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття» та виставку вишивок на Шевченківську тематику, а також  вручили книги переможцям конкурсу. 
             У конкурсі читців взяли участь діти різних вікових категорій з НВК № 1 та Немирівської школи-інтернат. Перше місце поділили: Місько Олександра – учениця школи-інтернат та Костюк Ірина – учениця 10-Б класу НВК № 1, також призові місця здобули: Остапенко Олена, учениця 3-Б класу, Федоров Валентин, учень 4-А класу, Спринчак Анастасія, учениця 9-В класу НВК № 1 У подарунок вони отримали книги та солодкі подарунки. 
В НВК №1 члени шкільного парламенту  провели літературне свято –конкурс «Вінок Шевченкові сплітаємо із віршів» для учнів 2-4 класів. Кожен учасник конкурсної програми декламував свій улюблений вірш Т.Г. Шевченка і вплітав його у символічний вінок вдячності та вічної шани нашому Пророку. Учасники конкурсу виявилися   справжніми поціновувачами та знавцями поетичного слова та невмирущого голосу Великого Кобзаря.
 
 
 
29.03.2016 | Aдмін
Новини
29.03.2016
Читаємо Кобзаря разом

        Є в нашій українській літературі імена, що увібрали в себе ...

Всі новини