Тиждень « Юного натураліста»
Членами парламенту  було виготовлено стенд – фото звіт природоохоронних акцій, в яких брали участь учні нашої школи.
Тиждень розпочався довготривалою  акцією « Батарейкам – утилізація»
В шкільній бібліотеці  було підготовлено виставку природничої літератури бібліотекарем школи.
Для школярів всіх вікових категорій учнями 9 – Б класу проведено усний журнал « Екологічна філософія життя».
              Протягом тижня були задіяні всі учні школи.
 Для учнів 5 – х класів проведено екскурсію екологічною стежиною « Знай, люби, бережи»  вчителем біології Павленко Т.А. Екскурсія розпочалась на шкільному подвір’ї, де вчитель познайомив учнів зі світом рослин пришкільних клумб.
Педагогом організатором та вчителями малювання організовано виставку « Природа очима дітей»
Учні та  взяли участь в операції « Джерело».
В рамках тижня  проведена  інтелектуальна гра  для учнів 9 – х класів  вчителем біології –  Бондарчук Л.Л.
Завдання були різнопланові – письмові, усні, бліц завдання, практичні.
  Всі діти отримали задоволення від гри та збагатилися новими знаннями. Переможці були відзначені грамотами.
 Тиждень завершився виставкою « Дива природи»,цікаві експонати принесли учні   класу.
Тиждень юного натураліста та природолюба засвідчив, що діти цікавляться природою, люблять, примножують її, живуть в гармонії з нею.
Організатори тижня юного натураліста  висловили подяку всім учасникам, відзначили найактивніших. Сподіваємось, що цей тиждень посіяв у дітях зерна турботи про рідну природу.

24.10.2014 | Aдмін