100 днів у школі
       14 грудня 2015 року, у день коли православні вшановували Пророка Наума -покровителя знань, розуму та доброчинства  учні 1 – А класу НВК №1 влаштували справжнє свято «100 днів у школі». Учні поділилися з присутніми гостями своїми успіхами, здобутками та талантами, а батьки поринули  у світ дитинства.
       Ніби зовсім недавно прийшли до школи наші маленькі, незграбні сором’язливі діти, для яких пролунав перший в їхньому житті дзвінок. І ось пройшло 100 днів з того часу , як вони вже стали справжніми учнями. Діти співали, танцювали, декламували вірші, ще раз повторили правила поведінки в школі. Під час заходу до них завітала Лінь та Королева Знань. Лінь діти відправили назад шукати ледарів, а з Королевою Знань потоваришували і пообіцяли вчитися сумлінно та наполегливо, нести гідно почесне звання учня. Як результат - отримали свій перший документ  Посвідчення Першокласника.
Фінальною крапкою свята став відеоролик про самих учнів «Як усе починалось…», який порадував дітей та зворушив батьків.
Батьки з гордістю дивилися на своїх доньок і синів, побажали діткам бути здоровими, розумними,відповідальними, щодня засівати свої голівки зернами мудрості.
        Навчання дитини в початковій школі має вирішальне значення у розкритті і формуванні її творчих здібностей. Важливу роль в цьому процесі відіграє професійна позиція вчителя, його здатність зрозуміти та відчути природні навчальні бажання дитини. Зважені дії педагогів школи, їх доброзичливе ставлення стають пусковим механізмом для розвитку творчих здібностей наших дітей.

Батьки  учнів 1-А класу.

23.12.2015 | Aдмін