Діти України за мир !

На подвір'ї школи кольорами національного прапора замайоріла карта України. Так учні початкових класів хотіли показати усьому світу, що українці за мир, а наше місто, школа – за мирну Україну. Під патріотичні мотиви пісні К.Бужинської «Моя Україна» маленькі учасники флеш-мобу висловили свою небайдужість щодо ситуації, яка склалася в нашій державі. За єдність рідної землі українською та російською мовами прозвучала пісня у виконанні учнів 10-А класу «Колір сонця»:

Правда цвета солнца, и надежда в сердце,

Я не успокоюсь, никуда не деться.

Буду захищати я свою країну.

Нас не подолати! Слава Україні!

Такими словами десятикласники закликали до миру і єдності.

За дорученням своїх однолітків, до президента Російської Федерації Путіна В.В. звернувся президент шкільного парламенту Грицун Вадим, який закликав керманича російської держави «…повернутися в дитинство, пригадати свої дитячі мрії. Адже мільйони українських дітей теж мають мрії. Але найперша передумова для них – це мир. Тож у такий доленосний період життя нашої країни ми, українські діти, просимо прийняти по-батьківському мудре рішення розмежувати велику політику та загальнолюдські цінності, зберегти мир і спокій на нашій і своїй землі».

«Ми не хочемо війни!» - закликають учні та вчителі НВК№1. Ми закликаємо до миру, до світлого майбутнього, ми закликаємо до людяності! Ми не хочемо війни! Ми за мир!!!

07.04.2014 | Aдмін