Тиждень патріотичного виховання
      21 листопада 2014 року, відповідно до указу Президента України Петра Порошенка, вперше українці відзначали День Гідності та Свободи.
       Напередодні цього дня, в рамках тижня патріотичного виховання, у НВК №1 міста Немирова відбувся мітинг-реквієм, присвячений відкриттю Куточка пам’яті загиблим у  зоні АТО та героям Небесної сотні.
        Усі учні школи зібралися вшанувати пам'ять загиблим воїнам-героям. Зі  словами невичерпного смутку до присутніх звернулися учні  10 - 11 класів та  директор НВК Наталія Вікторівна Безп’ятчук.  У нашій школі військово-патріотичне виховання – першочергове завдання у виховані молоді. Ми пишаємося нашими героями , які виконують свій священний обов’язок у зоні АТО.
     На жаль, трагічні події не оминули і Немирівський район.Присутні згадали всіх українських вояків, які загинули в зоні АТО та героїв Небесної сотні хвилиною мовчання. Зворушливі вірші та пісні, адресовані захисникам Вітчизни, звучали в цей день від учнів школи. Також зі сльозами на очах  і водночас з гордістю за героїв-захисників нашої країни всі присутні разом виконали гімн України.
Схиливши голови в скорботі, молодші школярі  запалили свічки пам’яті та помолилися за героїв. Допоки ми живі – житиме пам'ять про них. Люди з меморіальної дошки щодня зустрічатимуть і проводжатимуть поглядом учнів, нагадуватимуть кожному з нас, що вони поклали життя, аби ми жили в мирній квітучій Україні.

23.12.2015 | Aдмін