Міжнародний день миру
 «Мир – це знак життя!» Під такою назвою пройшов в НВК №1 міста Немирова загальношкільний захід приурочений  Міжнародному дню миру.
Члени учнівського самоврядування провели  лінійку. Вони вигукували заклики про мир на всій нашій Планеті, аби привернути увагу молодого покоління до того, наскільки важливими є мир, свобода, добро і повага.
А наприкінці лінійки школярі, згуртувавшись,  звернулися до Господа з молитвою: «Боже, зроби нас знаряддям Твого миру, щоб ми сіяли  любов там, де панує кривда; вибачення там, де панує кривда; єдність там, де панує сумнів; надію там, де панує розпач; світло там, де панує тьма; радість там, де панує смуток».
Після молитви , взявши великий прапор України, на якому були написані побажання військовим, які перебувають в зоні АТО,  пройшли містом Ходою Миру, передавши естафету різним організаціям та навчальним закладам.
Міжнародний день миру, відзначають мільйони людей  багатьох країн.  Ми сподіваємося,що й на Україні цього дня замовкнуть постріли, не будуть помирати люди і всі ми  навчимося  творити добро на Землі. Тоді поміж нас пануватиме мир, злагода, любов і дружба.

09.10.2015 | Aдмін