Тиждень фізкультури і спорту
Учителями фізичної культури  Звіруком С.В., Пасєкою Р.Ю, Яворенком С.М. та Агєєвим В.Г. було розроблено план різноманітних заходів як спортивного, так і виховного характеру.
Під час тижня найбільше запам’яталися  естафети  «Веселі старти», конкурс знавців прислів’їв та висловів про спорт та здоров’я для молодших школярів. Також не менш цікавими були змагання з військового багатоборства, бігу на відстань 60 метрів, метання малого м’ячика 6-8 та 9-11 класах.
Пристрасті вирували, емоції лилися через край, бо кожен хотів здобути перемогу саме для свого класу. У спортивній боротьбі, як ніде розкриваються і виховуються такі риси характеру, як розсудливість, благородність, порядність, чесність,  доброзичливість,  повага до суперника,  чесна  боротьба,  саме такі риси характеру і бойовий дух показали наші учні в змаганнях та естафетах.
На олімпійський урок було запрошено Вінницького плавця Павла Хникіна, учасника чотирьох Олімпіад, двічі срібного призера Олімпіади, багаторазового чемпіона України. Спортсмен захопливо розповідав про свої досягнення, закликав учнів до здорового способу життя. На своєму прикладі показав, що спорт – це не лише здоров’я, а й і впевненість у собі, впевненість у своєму майбутньому.

09.10.2015 | Aдмін