Час і досі не загоїв рани, цей одвічний біль Афганістану
       Учитель історії Свирид Віталій Романович  пояснив  причини введення радянських військ на територію Афганістану, розповів про етапи радянсько – афганської війни, її наслідки. Протягом майже години учні поринали в спогади про ту страшну війну. Не стримували сліз учасники заходу, коли продивляючись відеофрагменти ,бачили страхіття афганської війни. Діти намагалися довести, що війна – це страшний для всього людства період історії, закликали пам’ятати й поважати ветеранів воїнів – інтернаціоналістів, які пройшли через цю війну. Згадали і тих хлопців, які не повернулися з війни, а навіки залишилися в пам’яті своїх рідних дев’ятнадцятирічними юнаками, вшанували їх хвилиною мовчання. Ми маємо пам’ятати все, аби не втратити храм своєї душі, аби не розчинитися в пустодзвонах. Без осмислення минулого не буває майбутнього.
        А всім воїнам-інтернаціоналістам хочемо побажати здоров’я, щастя, миру, душевного спокою, злагоди, добробуту у великому домі, який зветься – Україна. Ми обіцяємо ніколи не забути, якою ціною завойоване мирне життя, адже самі живемо в нелегкий час.

26.02.2015 | Aдмін