Посвята в барвінчата
        Завдання та діяльність організації спрямовані на згуртування дітей для виконання добрих і корисних справ, розвиток творчих здібностей, виховання віри в себе.   Кожен класс працює за своїм напрямком, має свою назву.
Об’єднання «Країна Барвінкова» допомагає молодшим школярам пізнати, освоїти світ, який постійно відкривається перед ними і є одним із універсальних засобів для розкриття і самореалізації кожної дитини.
       Барвінок — блакитна квітка, яка росте в різних куточках України, маленька і непримітна, але завжди свіжа і зелена, навіть під снігом, тому і стала символом вічного життя, міцного кохання та дружби. Барвінковий край — так називають нашу Батьківщину.
Саме завдяки цьому заходу — посвяті в Барвінчата — ми доносимо до дітей, що таке дружба та взаємодопомога, любов та повага до батьків, рідної мови, своєї Батьківщини. Бути вірними у дружбі, захищати слабких, бережливо ставитися до рідної природи, поважати національні традиції України - саме такі обіцянки давали другокласники на святковій лінійці. В організації лінійки взяли активну участь члени шкільного парламенту. Учням другого класу було вручено символи «Країни Барвінкової», а вони в свою чергу пообіцяли, що будуть мандрувати добрими стежинами, зростати мужніми, розумними, щоб школа та батьки ними лише пишалися. Організатори свята привітали учнів та дали настанови на майбутнє бути гідними звання «барвінчат». Нехай цей день стане початком добрих справ, поваги та гідної зміни підростаючого покоління на благо процвітання нашої школи, міста, нашої держави.
Цього ж дня відбулася посвята в захоплюючу країну знань «Подоляни» учнів 5-х класів. П’ятикласники співали пісні, декламували вірші. Королева знань вручила атрибути країни «Подолян» та зачитала присягу.
 Другою частиною свята було проведення урочистої лінійки посвяти в гімназисти учнів 5-Б класу.
         Вступним словом посвяту відкрила заступник президента школи Клименко Діана. У своєму виступі Діана привітала усіх гімназистів із знаменним у їх житті днем, зазначивши, що школа наша – гімназія, тож усі повинні гордо нести це звання та своїми успіхами у навчанні примножувати славу нашої школи.
         Насамкінець урочистої  миті – на сцену вийшли п’ятикласники  для зачитування тексту клятви та разом заспівали гімн гімназиста.
          У добру путь! Удачі і щастя вам, гімназисти, в досягненні своєї мети.

26.02.2015 | Aдмін