Тиждень фізики
         Вчителі фізики провели уроки в 6-х класах, демонструючи різні досліди, з якими учні ознайомляться пізніше під час вивчення фізики. До проведення цього уроку  залучили  старшокласників.
          Учитель фізики Бондарчук В.В. провела  фізичний брейн-ринг між 9 класами. Умови проведення гри були наближеними до тих, які діти звикли бачити по телевізору: два столи, підтримка з боку вболівальників. Переможців було нагороджено грамотами.
Фізична вікторина, проведена учителем фізики Балановою Т.О.  познайомила учнів з явищами природи, з розмаїттям застосування законів фізики в техніці, з цікавими дослідами, які розширили знання учнів, сприяли розвитку логічного мислення,  інтересу  до предмету.
         М.М. Миговська провела  інтелектуальну  гру серед учнів 8-х класів «Таємниці чорної скриньки». Гра була націлена на повторення  пройденого навчального матеріалу. Запитання і задачі  вирізнялися оригінальністю, були незвичними. Під час фізичної  паузи учениці 11-Б класу Бабій Марина та Кошолап Яна провели показові досліди та розповіли про відомих фізиків та їх винаходи.
        «Фізика та охорона природи» - під такою назвою була проведена учнями 10-11 класів наукова конференція за підтримки учителя фізики Баланової Т.О., на якій було продемонстровано  презентації  різних цікавих  відкриттів та явища природи.
Протягом всього тижня фізики у різних класах демонструвалися науково-популярні фільми з фізики та астрономії.
Тиждень фізики – це тиждень тісної співпраці вчителів та учнів. Зусилля вчителів в організації позакласної роботи позитивно позначилися на результатах навчання з фізики.
         Тиждень фізики приніс незабутні враження не лише тим учням,  які вже вивчають фізику,  а й тим,  які незабаром будуть це робити. Різноманітні явища,  досліди,  прилади викликають неймовірне захоплення,  а також заохочення до вивчення фізики.

17.12.2014 | Aдмін