Шевченківські дні в НВК №1

Традиційно в Україні березень розпочинається Шевченківськими днями – днями вшанування славетного імені Поета, Прозаїка, Драматурга, Академіка Академії мистецтв, Художника, Філософа, Просвітителя.

Не залишилася осторонь цієї традиції й наша школа. З 3 по 7  березня у її стінах пройшов тиждень пам’яті світлого образа Великого Кобзаря.

Розпочалися заходи із презентації виставки творів Шевченка й про Шевченка у шкільній бібліотеці та стінгазет, виставлених учнями початкової та середньої школи. Учениця  10-А класу Коваль Ангеліна на районному конкурсі читців «Вічне слово Кобзаря» зайняла 1 місце у номінації «Виконавець» і була нагороджена грамотою районного відділу освіти.

Учні 11 класів провели цікаві інформаційні хвилинки «Незабутній Шевченко» по всіх класах школи. Вони розповіли цікаві факти з життя відомого митця, цитували вірші,  читали прозу.

В усіх класах учителі-предметники провели уроки  позакласного читання та виховні години.

На літературних читаннях «Вінок Кобзареві» і глядачі, й самі читці насолоджувалися безсмертним словом Т. Шевченка, а також прекрасними віршами українських поетів, присвяченими геніальному провіснику волі.

Кафедрою суспільно – гуманітарних наук під керівництвом  Марухно О А оформлено стенд «Пам’ятники Кобзареві на Україні та за кордоном»

05 березня у нашій школі відбувся районний семінар «Системне впровадження технологій особистісно – зорієнтованого навчання в роботі з обдарованими дітьми». Гостям було представлено виставку виробів обдарованих дітей. Переглянули презентації

Театральна студія «Зорепад» презентувала гостям  та учням школи п’єсу  Т. Г. Шевченка «Назар Стодоля» ( керівник Сич Л.М.) Гра акторів торкнулася струн душі кожного глядача , усі були захоплені грою акторів їх умінням передати почуття, справжнє кохання, вірність, мужність.

За висловом Є. Сверстюка,  жоден народ не ототожнював свого поета зі своєю душею і не поєднав його зі своєю долею так, як українці.

Учні пройнялися долею Великого Кобзаря, яка назавжди залишиться яскравим прикладом незламної людини, життя якої окрилене благородною метою – боротьба за щастя всіх людей.

Шевченківські дні підготували вчителі української мови й літератури      Безп’ятчук Н. В.,  Конотоп Ж.В., Ліщанюк А.О., Король Н.Ф., Марухно О.А.,

Вецало Т. В., Марухно О. П. (педагог- організатор)

07.04.2014 | Aдмін