Тиждень безпеки життєдіяльності
        Кожна дитина почуває себе у безпеці тоді, коли знає, як правильно діяти у певній ситуації. Сьогодні, навчаючи дітей правилам безпеки життєдіяльності, ми закладаємо надійний фундамент знань на майбутнє.
Брак життєвого досвіду, беззахисність і невміння діяти в критичних ситуаціях робить дитину уразливою. В НВК №1 міста Немирова  з 24 по 28 листопада  2014 року був проведений Тиждень безпеки життєдіяльності на тему «Наша безпека у наших руках!».
         Різноманітною за змістом і формою профілактичною роботою з питань здорового способу життя та безпеки життєдіяльності було охоплено 100% учнів навчального закладу.
         Відповідно до тематики Тижня в комплексі були проведені заходи:
- тематична радіогазета щодо проведення Тижня знань безпеки життєдіяльності учнів , яку провели члени шкільного парламенту;
- заняття з надання першої долікарської допомоги з учнями 5 – 7 класів ;
- учні початкових класів  намалювали  малюнки  на тематику Тижня ;
- старшокласники  організували виставку стіннівок на тематику Тижня;
- члени міністерства турботи і милосердя запросили лікаря, яка провела лекцію на тему ВІЛ – чума ХХІ століття, для учнів 10-11  класів;
- завуч з виховної роботи розробила пам’ятку для батьків з охорони життя та здоров’я дитини.
         Проведення тижня безпеки життєдіяльності в школі в котрий раз дає можливість пригадати правила безпечної поведінки на вулиці, вдома, правила поводження з безпечними предметами, електроприладами, правила ведення здорового способу життя.

17.12.2014 | Aдмін