Міжнародний мовно-літературний конкурс імені Тараса Шевченка
Двері школи гостинно відчинилися для учнів 5-11 класів, батьків та учителів району.
З вітальним словом звернулася методист РМК Бабчинська Раїса Михайлівна.
Учасники художньої самодіяльності підготували святковий концерт. Ведучі – учні 10-А класу Нікіфоренко Яна та Сінько Андрій читали вірші про рідну мову, Україну, про Тараса Шевченка. Найменші учасники концерту – ансамбль 3 класів «Подолянчик» виконали пісню, приурочену Т.Г. Шевченку.
Гучними оплесками глядачі вітали хореографічний ансамбль «Сузір’я», що виконали танець «Пташка».
На завершення концерту учні 8-А та 8-Б класів подарували всім присутнім в залі пісню «Про Україну».
З гарним настроєм учасники конкурсу розійшлися по аудиторіях виконувати завдання.
Читаймо Шевченка,гортаймо сторінки його «Кобзаря», бо він «людина, подиву гідна».

31.10.2014 | Aдмін