Тиждень козацтва
З нагоди цієї визначної події протягом 13-17 жовтня у НВК  №1 м. Немирова  з бадьорим, веселим і захопливим настроєм пройшов тиждень Козацтва. Його ініціатором стали учитель курсу «Захист Вітчизни» Звірук Сергій Васильович та учитель історії Коваль Тетяна Іванівна за підтримки педагога  - організатора та завуча з виховної роботи.
Першими підхопили козацьку естафету учнівська громада  старшокласників - учнів 9-10 класів (15.10.2014.). Для них була проведена спортивна гра «Козацькі розваги».  Хлопці показали не тільки свою міць та загартованість, але й кмітливість та гарні знання з історії козацтва. Відмінну фізичну підготовку продемонстрував учень 10-Б класу Величко Михайло, зробивши підйом переворот 31 раз. Усі команди протягом усього конкурсу за результатами змагань йшли до перемоги майже з однаковими досягненнями, але першість вибороли учні 10-А класу , відірвавшись від інших всього на 2 бали. До цього тижня  учні школи традиційно підготували  виставку малюнків  "Козацькому роду  нема переводу".
Учитель історії Коваль Тетяна Іванівна протягом тижня проводила цікаві лекторії, музичні перерви «Як козак заспіває – ворог чимдуж утікає!», вікторини «Гей, ви, козаченьки, вітер в чистім полі – научіть нащадків так любити волю», відео-лекторії для молодших школярів.
 Завершився тиждень святом козацької маршової пісні, в якому взяли участь 7-8 класи. Кульмінацією свята стало приготування козацького кулішу та частуванням ним.

31.10.2014 | Aдмін