Всеукраїнський фестиваль «Сурми звитяги»
21 жовтня у Вінницькому Будинку офіцерів проходив  Всеукраїнський  фестиваль «Сурми звитяги»,  який широко пропагує серед  дітей  та юнацтва  кращі зразки  мистецьких творів  патріотичного спрямування, що розкривають героїчний шлях національно-визвольної  боротьби  українського народу за ідеали демократії , свободи і гідності. Ансамбль сопілкарів «Дударик» , учениця  11-А класу Коваль Ангеліна та учениця 9-Б класу  Нечепуренко  Дарія разом з музичними керівниками Верховод А.М., Блідченко А.В.  стали учасниками   фестивалю. Представили на фестивалі  твори :  «Вітальну»,  «Горлицю» у виконанні  ансамблю  «Сопілкарів»;  «Україну» Ірини Федишиної , виконала Коваль Ангеліна, «Молитву за Україну»  Б. Репка, виконала Нечепуренко  Дарія. Адже учителі та учні нашої школи не тільки беруть участь у всіх благодійних акціях на підтримку героїв АТО, але й намагаються хоч малесенькою часточкою заявити на весь світ про свою громадянську позицію.
Незабутнє враження назавжди залишиться в юних серцях учасників , маса позитивних емоцій від виступу та прослуханих номерів. Вишиванками та українськими стилізованими костюмами ряснів зал, дух патріотизму здавалося б проник у кожну дитячу душу. В залі панувала святкова, доброзичлива, сердечна і разом з тим тривожна атмосфера за те, що діється на сході країни. Щирість,  з якою  діти брали участь  у фестивалі подарувала надію,  віру у гарне і світле майбутнє.

27.10.2014 | Aдмін