Таланти Вінниччини
Адже наш український народ – найспівочіший  цінитель гарного співу. Саме так і зробив талановитий, голосистий харизматичний випускник Вінницького Національного аграрного університету Валентин Столярчук. Цей юнак продемонстрував свій талант на всю Україну, взявши участь у співучому шоу «Х-Фактор». Порадувати своїм талантом співак вирішив учнів та весь колектив НВК №1 міста Немирова. Завітав до нас Валентин Столярчук зі своїм другом , з яким разом навчалися, Олександром Грудіним.  Олександр  дивує, заворожує своєю талановитою грою на акордеоні. Сучасні обробки давно відомих пісень чарують та створюють феєричний настрій. У такому тандемі талановиті хлопці зуміли прикрасити сірі будні, відігнати осінній настрій та створити незабутню атмосферу.
Після вдалого концерту глядачі запевнили, що Валентина та Олександра чекає велике та вдале майбутнє на творчій ниві.
Можна стверджувати, що наша Вінниччина  пишається своєю обдарованою молоддю, яка сіє людям в душі зерна любові, тепла, краси та добра.
Талановиті люди – це цвіт нації.

27.10.2014 | Aдмін