Методична комісія класних керівників

Методична тема районну:

Формування особистості учня через реалізацію партнерських стосунків між учителем та учнем.

Методична тема школи:

Формування і розвиток високоінтелектуальної свідомої особистості з активною громадянською позицією.

Тема, над якою працює МК

Реалізація партнерських стосунків між учителем та учнем як шлях до формування успішної особистості

Мета:   Cтворити умови для саморозвитку  особистості учня, формувати моральну духовно розвинену, життєво компетентну особистість, яка успішно самореалізується в соціумі як громадянин, сім'янин, професіонал; формувати й розвивати соціально значущі якості особистості, що характеризують її ціннісне ставлення до загальнокультурних і національних цінностей через реалізацію партнерських стосунків між учителем та учнем.

Педагогічне кредо:

Виховання - велика справа: ним вирішується доля людини.

Структура МК

МК

Заступник директора з виховної роботи

Романенко І. С.

Керівник шкільної МК класних керівників

Ліщанюк А. О.

Класні керівники

Практичний психолог                                   педагог-організатор

Марухно О. П.

Вецало Т. В.                                               Бібліотекар

Зозуля В. В.

Соціальний педагог

Миколаєнко                                                Медична сестра

Смаригіна М. В.

Основні завдання методичної комісії класних керівників:

підвищення теоретичного, науково-методичного рівня підготовки класних керівників із питань психології та педагогіки;

забезпечення виконання єдиних принципових підходів до виховання й соціалізації учнів;

озброєння класних керівників сучасними виховними технологіями та знанням сучасних форм і методів роботи;

вивчення, узагальнення та використання кращого педагогічного досвіду роботи класних керівників;

координування планування, організації та педагогічного аналізу виховних заходів класних колективів;

сприяння становленню й розвитку системи виховної роботи класних керівників.

Завдання МК класних керівників    НВК №1 м. Немирова

•  Удосконалювати діяльність класного керівника, забезпечувати успішність у творчій  діяльності.
  • Приділяти  увагу проблемам молодих класних керівників, їх адаптації до шкільного життя.
  • Працювати над створенням оптимальних умов для розвитку обдарованих дітей, забезпечення їх самореалізації.
  •  Створювати належні умови для навчання та виховання через тісний зв'язок з родиною.
  •  Спрямовувати роботу класного керівника на формування спільної програми дій школи і сім'ї у становленні юної особистості.
  •  Посилити профілактичну  та правовиховну  роботу, спрямовану на зниження рівня підліткової злочинності.
  •  Формувати життєтворчу юну особистість шляхом впровадження основних принципів особистісно - орієнтованої освіти.
  •  Виховувати національну свідомість, пробуджувати  інтерес учнів до відродження української культури і втілення її в їх духовне життя шляхом інтеграції навчально-виховної роботи НВК .
  •   Формувати здоров’язберігаючі  компетентності школярів.
  •   Підтримувати  та укріплювати шкільні традиції, що сприяють згуртуванню шкільного колективу.
  •    забезпечувати активну діяльність органів учнівського самоврядування.
  •     спрямовувати виховну діяльність на розвиток інноваційної особистості.
  •   сприяти підвищенню результативності      виховної      роботи в закладі шляхом удосконалення нових форм  роботи,   пошуку   нових   систем   виховання,   упровадження інноваційних технологій.